فهرست مطالب

تعمیر آسانسور

آسانسور نیز همانند هر وسیله، ابزار یا ماشین الکترومکانیکی دیگر، که از قطعات و تجهیزات بسیار زیاد و پیچیده‌ای تشکیل شده است، احتمال خرابی دارد.

واحد تعمیرات شرکت افلاک مهر، به عنوان یکی از پیشرفته ترین و مکانیزه ترین واحدهای تعمیرات در این صنعت، آماده خدمت رسانی و مشاوره به شما هستند.

مطلب مورد اهمیت این است که آسانسور شما با هر کیفیتی که خرید و نصب شده باشد با توجه به طول عمر قطعات و میزان استفاده‌ای که از آسانسور می‌شود، احتمال خرابی می‌رود.

در چنین مواقعی شما میتوانید با تماس با شرکت افلاک مهر و شرح ایرادات و خرابی ملاحظه شده درخواست بازدید فنی و تعمیر آسانسور را ثبت نمایید. بلافاصله شرح ایرادات و آدرس ساختمان شما در سیستم پشتیبانی ما ثبت می‌گردد و با توجه به نوع خرابی ایجاد شده، نزدیکترین تکنسین خبره در آن زمینه به ساختمان شما اعزام می‌گردد.

پس از بازدید از آسانسور ساختمان شما و مشخص شدن ایراد، سریعا وارد چرخه رفع ایراد شده و با مشورت با مدیریت ساختمان، تعمیرات مورد نیاز صورت می‌پذیرد.

فراموش نکنید که آنچه که کاربران آسانسور در هنگام استفاده به صورت بلند مدت از عملکرد آسانسور می‌بینند، بسیار می‌تواند به برطرف کردن سریع ایرادات کمک کند.

خرابی های آسانسور به دلایل متعددی بوجود می آیند که در مقاله‌‌ی زیر در مجله افلاک مهر مفصلا در رابطه با آن صحبت شده است.

چرا آسانسور گیر می‌کند و در چنین مواردی چه باید کرد؟

error: محتوای محافظ شده !!