فروش انواع آسانسور هیدرولیک و کششی

آسانسورها در ساختمان‌های مختلف با توجه نوع کاربری و محدودیت‌های پروژه و همچنین مطلوبات مشتری طراحی و نصب می‌شوند. شما می‌توانید برای مشاوره خرید، فروش ونصب آسانسور با ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. بعد از این، کارشناسان فروش ما جهت برداشت اطلاعات فعلی ساختمان و همچنین اطلاع از آنچه که مورد مطلوب مشتری است، در محل مورد نظر نصب آسانسور حاضر شده و اطلاعات مورد نیاز را ثبت و برداشت می‌کنند.

در مرحله بعد این اطلاعات به واحد فنی ارجاع داده شده تا مناسب ترین راهکار طراحی شود. سپس نقشه‌های اولیه تهیه می‌گردند. با توجه به نقشه‌های اجرایی، متریال مورد نیاز کاملا آنالیز می‌شوند و در نهایت قیمت آسانسور محاسبه می‌گردد.

فروش آسانسور
خرید آسانسور

از ابتدای فروش تا تحویل آسانسور همراه شما هستیم

پعد از آماده شدن استعلام قیمت آسانسور، کارشناسان ما در محل پروژه حاضر گردیده و قیمت و خصوصیات آسانسور طراحی شده را برای مشتری شرح می‌دهند.

پس از عقد قرارداد، بازدید اولیه فنی از محل نصب آسانسور صورت پذیرفته و پیش‌نیازهای نصب به مشتری توضیح داده می‌شود.

سپس مراحل نصب آغاز گردیده و تا انتهای نصب و تحویل موقت آسانسور و نهایتا اخذ استاندارد آسانسور ادامه می‌یابد.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت فروش آسانسور

عوامل متعددی بر قیمت و فروش آسانسور تاثیر می‌گذارند که مهمترین آنها عبارتند از: تعداد ایستگاه آسانسور، ظرفیت آسانسور، نوع سیستم محرکه(کششی یا هیدرولیک)، نوع ساختمان، نوع درب‌ها (اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک) و در صورتی که آسانسور کششی باشد اینکه موتور آسانسور گیربکسی یا گیرلس باشد، همه اینها در قیمت تاثیرگذار است.

برای مثال تعیین قیمت برای آسانسور با توجه به ظرفیت نفرات داخل کابین، جنس موتور و کشور سازنده‌ی موتور و تعداد توقف آن در طبقات متفاوت است. به طور مثال: قیمت برای آسانسوری با تعداد نفرات 4 الی 6 نفر، جنس موتور ایتالیایی و تعداد توقف 5 طبقه با قیمت همین مدل آسانسور با موتور ترکیه‌ای تفاوت دارد.

فروش اسانسور

رزومه افلاک مهر در فروش آسانسور

یکی از مهمترین ملاک ها برای خرید آسانسور این است که شرکت مورد نظر، سابقه خوب و شفافی در این زمینه داشته باشد. از افتخارات افلاک مهر می توان به فروش، نصب و راه اندازی آسانسورهای پیشرفته در سرتاسر تهران اشاره کرد. این شرکت انواع مختلفی از آسانسورها را تا بحال به فروش رسانده است که عبارتند از: آسانسور هیدرولیک، آسانسور گیربکس، آسانسور گیرلس، آسانسور روملس(MRL)، آسانسور شیشه‌ای، آسانسور با دو درب مجاور کابین، آسانسور با دو درب تونلی کابین، آسانسور با 3 درب کابین، فروش آسانسور با ظرفیت‌های 3 نفر تا 21 نفر در آسانسورهای نفربر، فروش آسانسور با ظرفیت 200 کیلوگرم تا 3.5 تن و در سرعت‌های 0.5 متر برثانیه تا 2 متر بر ثانیه.

برای دانلود کاتالوگ کلیک نمایید

برای دیدن لیست پروژه‌های انجام شده توسط شرکت افلاک مهر می‌توانید به صفحه‌ی پروژه‌ها مراجعه کنید.

error: محتوای محافظ شده !!