سرویس و نگهداری آسانسور

شرکت افلاک مهر اوج دارای سیستم مدیریتی کارآمد در بخش سرویس و نگهداری است که به همراه نظارت مستمر متخصصین و کارشناسان با تجربه بر اجرای عملیات، می‌تواند از یک سو باعث افزایش عمر مفید قطعات و تجهیزات، کاهش خرابی‌ها و توقف‌ها شود.

افلاک مهر مثل دیگر سامانه های ارائه ی خدمات فقط نقش واسط را میان مشتری و تعمیرکار ندارد؛ بلکه از طریق بکارگیری نیروهای فنی آموزش دیده و مسئولیت پذیر، سطح سرویس دهی و کیفیت آن را ارتقا بخشیده و هزینه‌های ناشی از بهره برداری، تامین قطعات مصرفی و یا آسیب‌دیده را کاهش می‌دهد. به علاوه تضمین می‌کند که تجهیزات را تحت شرایط ایمن عملیاتی نماید.

سرویس زمانبندی شده

دستورالعمل‌های به روز شده جهانی که جهت سرویس و نگهداری تجهیزات آسانسور و قطعات مربوط به آنها تدوین و تهیه شده‌اند همراه مورد توجه ما بوده است.

کارشناسان مجرب ما در بخش سرویس و نگهداری با بکارگیری و تکیه بر اینها، یک برنامه زمانبندی موثر در حول چهار محور اصلی عملیات بازدید و کنترل، نظافت، روانکاری و تنظیمات جهت فعالیت‌های پیشگیرانه تدوین نموده‌اند که در فواصل معین زمانی لازم الاجرا هستند.

در نهایت با ارائه گزارشات و تحلیل‌های دقیق، شما را از صحت و کیفیت عملیات انجام شده آگاه می‌کنیم.

گروه پشتیبانی فنی و کنترل کیفیت

واحد سرویس و نگهداری علاوه بر عوامل اجرایی سرویس و تعمیرات از گروه دیگری برای پشتیبانی فنی برخوردار است. این گروه متشکل از کارشناسان و مهندسین مجرب بوده که اطلاعات فنی خود را در اختیار عوامل اجرایی قرار می‌دهند و در مواقع لزوم با بهره‌گیری از این کارشناسان نسبت به ارائه خدمات اقدام می‌نماید.

علاوه بر مهندسین پشتیبانی، این بخش دارای کارشناسان کنترل کیفیت بوده که به صورت مداوم عملیات نگهداری و خدمات پرسنل و همچنین وضعیت دستگاه‌های تحت بهره برداری را کنترل می‌کنند.

شرکت آسانسور افلاک مهر با بیش از 10 سال تجربه در زمینه هایی هم چون   سرویس آسانسور و نصب نگهداری آسانسور در تهران، به واسطه همکاری با تیمی حرفه ای و ارائه مشاوره های رایگان جهت اطلاع از قیمت سرویس آسانسور در محل، خدماتی ارزشمند و صد البته حرفه ای را به مشتریان ارائه می کند.

نرخ نامه مصوب سندیکا برای قرارداد سرویس و نگهداری یک ساله آسانسور سال ۱۴۰1

error: محتوای محافظ شده !!