درباره ما

آسانسور یک صنعت بسیار بزرگ و پیشرفته در کشورهای چون آلمان،ایتالیا،اسپانیا و حتی کشورهای آسیایی گردیده است که این امر پیچیدگیهای فنی در امر اجراء و نصب آن را به همراه آورده است. شرکت افلاک مهر اوج با داشتن سابقه درخشان علمی و عملی در این صنعت، راهکارها و روش های نوینی در امر اجرای آسانسورهای کششی و هیدرولیک را تقدیم شما عزیزان می نماید.
مشاورین شما در این شرکت با کمک دپارتمانهای تخصصی و مهندسی مجرب در راستای شناخت نیازها و تحلیل دقیق پروژه شما می توانند با نصب و راه اندازی آسانسور بر مبنای آخرین استانداردهای جهانی انواع پروژه های کششی و هیدرولیکی را در ورژن های مسافربری،خودروبر، پاناروما و …، بر فخر پروژه در حال احداث شما بیفزاید.
این شرکت وظیفه می داند تا با حمایت و پشتیبانی خود تمامی قطعات آسانسور اجرا شده را به مدت شصت ماه به صورت کامل گارانتی نماید و با اخذ بیمه نامه و استاندارد رسمی سازمان بازرسی کشور خود را در پروژه شما سهیم بداند و همچنین با پوشش کامل سرویس و نگهداری دقیق سعی خواهد داشت تا اطمینان شما را از این مشارکت حاصل نماید.

شرکت افلاک مهر اوج ، فعالیت خود را در سال 1390 به منظور ارائه خدمات در زمینه طراحی و فروش نصب و راه اندازی و سرویس و نگهداری آسانسور و همچنین ارائه خدمات مشاوره و نظارت در این صنعت آغاز کرد.
این شرکت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور از وزارت صنعت ومعدن و تجارت همچنین عضو رسمی سندیکای آسانسور و پله برقی ایران می باشد و با همراهی شما مشتریان محترم ، به پشتوانه سالها تجربه مدیران خود و به کارگیری پرسنل و تکنسین های کارآمد در زمینه مشاوره – طراحی – فروش و پشتیبانی انواع آسانسور با رعایت کلیه حقوق قانونی و اخلاقی مبتنی بر مفاهیم مشتری مداری ( CRM ) و ارائه قیمت مناسب و همچنین انجام انواع خدمات مرتبط با صنعت آسانسور در حداقل زمان ممکن ، در خدمت شما هم میهنان عزیز می باشد .

مجموعه اهداف و فعالیت های شرکت :
– طراحی ، مشاوره و ارائه جزئیات فنی با توجه به موقعیت ساختمان و محاسبات ترافیکی مسافرین .
– ارتقا سطح ایمنی و کیفی پروژه ها
– بازرسی ، کارشناسی ، بازسازی و ارتقاء سیستم آسانسورهای نصب شده قدیمی وارائه خدمات پشتیبانی انواع آسانسور ( کششی – هیدرولیک ) .
– ارائه برنامه زمان بندی اجرای پروژه ها .
– شناخت صحیح و انتخاب دقیق مواد اولیه در قطعات ثابت و متحرک آسانسور .
– قیمت مناسب و روش های مختلف فروش .
– ارائه خدمات پس از فروش ، پشتیبانی انواع آسانسور ، بازسازی و جنرال سرویس.
– استفاده از کارشناسان مجرب و نیروی انسانی متخصص.

                                                                                                                                       دانلود رزومه شرکت